Muži Muži B Junioři Dorostenci Starší žáci Mladší žáci Elévové Ženy Juniorky Dorostenky Žákyně Mladší žákyně Elévky
Hlavní stránka O klubu Historie klubu Kontakty Rozpis tréninků Jak začít hrát Zápasový program Lékařské prohlídky Ke stažení Klub ve FISu Fotogalerie Videokanál Florbal bazar Možnost reklamy

Vyhledávání
Vyhledat text

Chata břeh rybníkaChaty Jindřichův HradecCyklistika penzionNová Bystřice chataKunžakSportovní rybolovUbytování větší skupinyPenziony Jižní ČechyUbytování rybníkLevné ubytováníRomantika penzionChata Jižní ČechyKomorník chata

DOHRÁNO: Ženy a dorostenky stoupají vzhůru

Vydáno dne 04. 12. 2017 (232 přečtení), napsal Sekretariát
http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201712040738_zeny_3_12_17.jpgAni o prvním adventním víkendu se kolotoč florbalových soutěží nezastavil a proto vám můžeme přinést další porci florbalových výsledků. Muži v Národní lize nadále marně hledají formu z loňské sezóny a na domácím hřišti nestačili na pražské Wizards. Na výsluní se tak derou ženy, které si připsaly další dvě výhry. Podobně jsou na tom také dorostenky, které rovněž získaly plný počet bodů. S remízou se z Lovosic vracejí junioři. Méně se o víkendu dařilo starším žákům, kteří tentokrát na své soupeře nestačili. Překvapením jsou naopak elévové, kteří odehráli svůj turnaj v Semilech. Další zápasy odehrály také mladší žákyně.

Sobota 2. prosince 2017

Národní liga, 12. kolo

TJ Turnov - Wizards DDM Praha 10 2:9 (0:1, 2:6, 2:2)

branky: 45. Štěpán Matěcha, 48. Jaroslav Nezdara - 17. Jiří Šrámek, 24. Jan Heller, 28. Jan Heller, 32. Adam Kulík, 36. Karel Smutný, 37. Adam Kulík, 37. Jan Heller, 47. Jiří Šrámek, 57. Karel Smutný; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 5:1; využití: 0:5; diváků: 43; zásahy brankářů: Lukáš Rudolf 35 - Ondřej Kudrnáč 36;

http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201712040739_wizards.jpgDomácí drželi se svým soupeřem krok pouze v první třetině, ve které mohli jít několikrát do vedení. Žádný z turnovských střelců se však neprosadil a tak před první přestávkou udeřili hosté. Těm následně vyšla druhá třetina, kterou s přehledem ovládli 6:0 a položili tak významný základ budoucímu vítězství. Turnovští se dokázali prosadit až ve třetí třetině, ale na rozjetého soupeře to již nestačilo a Wizards v Turnově zaslouženě zvítězily.

Komentář trenéra hostů: "Jako nováčci se vcelku činíme. Překvapivě jsme si zápas nezkomplikovali ani ve 3. třetině. Děkujeme divákům, pořadatelům i soupeři. Pěkný zbytek víkendu."

Komentář trenéra domácích: "O výsledku utkání rozhodly proměněné přesilovky soupeře ve 2. části utkání. V 1. a 3. třetině jsme odehrály vcelku dobrý zápas ale opět nás zklamalo zakončení."

Liga starších žáků, Liberec
Florbal Chomutov - TJ Turnov 5:3, TJ Turnov - Florbal Ústí B 2:11, FBC LIberec B - TJ Turnov 6:1

V Liberci jsme se představili v rámci druhého výkonnostního koše a tím pádem jsme se poměřovali s velice kvalitními soupeři. Jediným zápasem, ve kterém jsme měli reálnou šanci na body, bylo utkání proti Chomutovu. Zápas byl vyrovnaný a chvílemi jsme měli i převahu, náš soupeř si ovšem dokázal lépe poradit ve zlomových momentech a vypracoval si čtyřbrankový náskok. Během závěrečného tlaku jsme už dokázali pouze korigovat výsledek. Litovat můžeme neproměněných šancí.
V dalších zápasech jsme se utkali s Ústím a domácím týmem z Liberce. V obou dvou zápasech jsme tahali za výrazně kratší konec a soupeři nás přehrávali. Dvě výrazné prohry byly logickým vyústěním. Smekám klobouk hlavně před týmem z Ústí, kterému na opanování celého koše stačilo osm hráčů do pole a z toho dva mladší žáci. Budiž nám tato zkušenost poučením, že před sebou máme ještě moc a moc práce, než se budeme schopní s takovýmito soupeři porovnávat.

1.liga dorostenek, Liberec
FBC Česká Lípa - TJ Turnov 5:8, TJ Turnov - Florbal Teplice 2:0

http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201712040738_dorky_3_12_17.jpgHodnocení trenérky Marceli Urbanové: Sobotní utkání v Liberci turnovské dorostenky započaly výhrou nad FBC Českou Lípo a to 8:5, k vidění byly krásné akce. Ovšem nebudu zde dále komentovat to co jsme neproměnily. Stále je na čem pracovat. Do druhého zápasu jsme naskočily po 2h pauze. Utkání bylo z počátku velice opatrné ovšem během zápasu se začalo postupně přiostřovat, ani jeden tým Florbal Teplice a TJ Turnov nechtěl prohrát. Viděly jsme spoustu akcí na každé straně, které také zůstaly neproměněny. Nakonec se našim hráčkám podařilo vsítit do branky hostů 2 krásné trefy. Zápas tak skončil výsledkem 2:0 pro nás.
Sestava: Hassová Natálie, Brabcová Kateřina, Brabcová Lucie, Frydrychová Sára, Koubková Tereza, Stránská Simona, Stránská Kateřina, Vlková Kateřina, Vlková Kristýna, Janatková Karolína, Kyselová Adéla.

Neděle 3. prosince

2. liga juniorů, Lovosice
Semilsko TJ Turnov - Florbal Ústí B 4:4, FBC DDM Kati Kadaň - Semilsko TJ Turnov 2:2

Liga elévů, Semily

Turnovské naděje mají za sebou nejlepší letošní turnaj, ve kterém naplno převedli svůj posun v technických dovednostech. Ve všech třech zápasech se dokázali turnovští elévové prosazovat v situacích jeden na jednoho a k vidění byla také řada pěkných kombinací. V brance předvedl své umění Adam Havle. Kluci se florbalem bavili a vítězství bylo pomyslnou třešničkou na turnajovém dortu. Poděkovaní patří panu Lochmanovi za pomoc s dopravou a všem rodičům, kteří přijeli do Semil naše malé florbalisty povzbudit.
Sestava: Havle - Bugno, Daněček, Drahoňovský,  Hájek, Honzák J., Honzák M., Iker, Kořínek, Lochman, Mlejnek, Štrauch

2. liga žen, Smržovka

Hodnocení trenérky Marceli Urbanové: V neděli ženy navázaly na výherní řád našich dorostenek. A vyrazily do sněhem zaváté Smržovky. Kde se utkaly s týmem ASK Lovosice, které porazily 6:3 a do druhého zápasu vstoupily proti SFbK Frýdlant. Ten nechtěl dát svou kůži zadarmo a byl velice dravý a bojovný soupeř. Nakonec i přes velkou marodku dokázaly naše ženy vyhrát 6:4.
Sestava : Horáková, Bittnerová Karolína, Fišerová, Pekařová Michaela, Konopková, Kultová, Koťátková, Urbanová, Vacíková, Fejfarová, Veselá.
Góly vs ASK Lovosice -  Kultová, Koťátková, Vacíková 2x , Urbanová 2x,
Góly vs SFbK Frýdlant - Kultová, Bittnerová, Konopková Koťátková 2x, Vacíková

Liga mladších žákyň, Česká Lípa

TJ Turnov - FBC Česká Lípa 1:13, FBC DDM Kadaň - TJ Turnov 6:1, TJ Turnov. - FBC Liberec Chrastava 0:10

Počet komentářů: 0 | Přidat komentář