Muži Muži B Junioři Dorostenci Starší žáci Mladší žáci Elévové Ženy Juniorky Dorostenky Žákyně Mladší žákyně Elévky
Hlavní stránka O klubu Historie klubu Kontakty Rozpis tréninků Jak začít hrát Zápasový program Lékařské prohlídky Ke stažení Klub ve FISu Fotogalerie Videokanál Florbal bazar Možnost reklamy

Vyhledávání
Vyhledat text

Chata břeh rybníkaChaty Jindřichův HradecCyklistika penzionNová Bystřice chataKunžakSportovní rybolovUbytování větší skupinyPenziony Jižní ČechyUbytování rybníkLevné ubytováníRomantika penzionChata Jižní ČechyKomorník chata

DOHRÁNO: Sekyrův hattrick na body nestačil

Vydáno dne 25. 09. 2017 (138 přečtení), napsal Honza
http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201611280757_sekyra.jpgO víkendu pokračovala druhým kolem Národní liga, ve kterém turnovští florbalisté cestovali ke svém utkání na půdu nováčka z Prahy. Omlazený tým však ani ve svém druhém zápase nenašel na svého soupeře vítězný recept a z hlavní města se vrací bez bodu. První body si naopak připsal mužský B tým, který v sobotu po těsné porážce slavil ve druhém zápase přesvědčivé vítězství.

Wizards DDM Praha 10 - TJ Turnov 12:5 (1:2, 4:0, 7:3)  ONLINE přenos

branky: 11. Karel Smutný, 21. Jiří Šrámek, 22. Karel Smutný, 28. Martin Lazárek, 38. Karel Smutný, 43. Martin Lazárek, 44. Jiří Šrámek, 49. Jiří Šrámek, 50. Jiří Šrámek, 57. Karel Smutný, 58. Martin Lazárek, 60. Karel Smutný - 7. Pavel Sekyra, 10. Jaroslav Nezdara, 43. Jaroslav Nezdara, 47. Pavel Sekyra, 48. Pavel Sekyra; rozhodčí: David Hejzlar - Lukáš Weissgráb; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Lukáš Vávra 24 - Lukáš Rudolf 13; po třetinách: 1:2, 4:0, 7:3;

http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201709250737_wizards.jpgZelenočerným vyšla první třetina, po které si po brankách Sekyry a Nezdary odnášeli do šatny slibný jednobrankový náskok. Ve druhé dvacetiminutovce však hosté vypadli z tempa a nechali domácí hned čtyřikrát skórovat. Ve třetí třetině se oba soupeři střídali ve střílení branek a naději svůj tým vykřesal ještě ve 48. minutě svoji třetí brankou Sekyra, který snižoval na 7:5. Domácím se však podařilo na tento střelecký úspěch rázně odpovědět a po konečné výhře 12:5 brát všechny tři body. Šanci na zisk prvních tří bodů tak budou turnovští florbalisté znovu za týden, kdy na domácí palubovce hostí Kadaň.

Komentář vedoucího domácích Romana Urbance: "Jsem rád, že se neopakovala třeti třetina ze Strakonic, vítězství je zasloužené. Děkujeme soupeři za zápas."

Komentář trenéra hostů Jaroslava Markse: "Domácí vyhráli zaslouženě, předčili nás především v rychlých protiútocích. Přesto by utkání bylo vyrovnané, kdybychom nehráli hanebně druhou třetinu."

Počet komentářů: 13 | Přidat komentář