Muži Muži B Junioři Dorostenci Starší žáci Mladší žáci Elévové Ženy Dorostenky Starší žákyně Mladší žákyně Elévky
  Hlavní menu
Hlavní stránka Oddíl florbalu Historie oddílu Kontakty Rozpis tréninků Jak začít hrát Lékařské prohlídky Ke stažení Oddíl ve FISu Fotogalerie Videokanál Florbal bazar Možnost reklamy
  Mediální partner

  Facebook

DOHRÁNO: Muži se v Poháru utkají s Chodovem, dorostenky zůstávají neporaženy

Vydáno dne 21. 10. 2019 (405 přečtení), napsal Sekretariát
przdna
http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201811151129_ilus_muzi.jpgNáročný víkend mají za sebou turnovští florbalisté, kteří nejprve v sobotním programu Národní ligy nestačili v Praze na Bučis team. V neděli je následně čekal souboj v rámci Poháru Českého florbalu, který Turnovu vyšel mnohem lépe a na domácí palubovce tak mohl slavit postup do osmifinále. V něm turnovští florbalisté narazí na Superligový Chodov. Po domácích zápasech zůstávají nadále neporaženy dorostenky, kterým tak patří první příčka ligové tabulky. Z výhry se může radovat také mužský B tým a své první zápasy úspěšně odehráli elévové.


Sobota 19. října 2019

Národní liga, 6. kolo

FC Bučis team - TJ Turnov 9:4

branky: 6. Jakub Černý, 10. Matěj Nykl, 13. Petr Brautferger, 15. Jakub Černý, 36. Tomáš Matoulek, 54. Šimon Pavlíček, 58. Šimon Pavlíček, 59. Tomáš Mudra, 60. Adam Drastich - 14. Tomáš Vitásek, 16. Tomáš Vitásek, 26. Emil Hejduk, 50. Štěpán Matěcha; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Marek Galajda ? - Jan Král ?; po třetinách: 4:2, 1:1, 4:1

Komentář trenéra hostů Antonína Palatínuse: "Bučis ukázal, že není na špici tabulky náhodou. Přesto si myslím, že jsme nebyli horším týmem, ale srazili nás hrubé individuální chyby, které soupeř využil. Kvůli tomu je vítězství soupeře zasloužené Díky za zápas, těšíme se na odvetu."
Komentář trenéra domácích Jana Zahalky: "Vynikající zápas z obou stran, soupeř byl velmi blízko vyrovnání, rozhodovaly maličkosti. Brankový rozdíl neodpovídá vyrovnanosti zápasu a ovlivnila ho hra soupeře v šesti až na konci zápasu. Vyzdvihl bych především týmový výkon a konečně rři body z domácího zápasu s těžkým soupeřem."

Liberecká liga mužů, Lomnice n/P
TJ Turnov B - FBC Rebels Liberec D 8:15, Vlci SFbK Frýdlant - TJ Turnov 3:11

Liga elévů, Jablonec n/N
Mladé turnovské naděje zavítali v sobotu ke svému prvnímu turnaji sezóny do Jablonce nad Nisou a pro mnohé to byly vůbec první florbalové zápasy v životě. Po úvodní porážce si následně všichni dokázali zvyknout na zápasové tempo a protože k nadšení ze hry dokázali pod dohledem fandících rodičů přidat i dostatečné množství gólů, mohl tým elévů opouštět Jablonec s jednou výhrou a remízou. Děkujeme všem rodičům za pomoc s dopravou a podporu během utkání.http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201910210731_elev_1_19.jpg

Neděle 20. října 2019

Pohár Českého florbalu, 5. kolo

TJ Turnov - Panthers Praha

branky: 1. Vojtěch Palatínus, 14. Štěpán Matěcha, 36. Pavel Sekyra, 42. Antonín Palatínus, 46. Jan Grmolec, 53. Pavel Sekyra, 56. Vojtěch Palatínus, 60. Emil Hejduk - 3. Lukáš Pokorný, 40. Lukáš Pokorný, 41. David Kolář, 45. Lukáš Pokorný, 46. Radek Šťovíček, 58. David Kolář, 60. Patrik Míka; rozhodčí: Tomáš Miksánek - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 0:4; využití: 2:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Jaroslav Švec 19 - Martin Hruška 19; po třetinách: 2:1, 1:1, 5:5;

Náročný víkend korunoval mužský tým nedělním zápasem 5. kola Poháru Českého florbalu, ve kterém na sebe narazili dva účastníci Národní ligy. Domácí si chtěli spravit chuť po sobotní ligové porážce, navíc byl ve hře postup do osmifinále, který by znamenal souboj s atraktivním soupeřem. Herně i výsledkově vyrovnané utkání vrcholilo ve třetí třetině, a když na začátku 56. minuty domácí Vojtěch Palatínus poprvé poslal svůj tým do dvoubrankového vedení, zdálo se být rozhodnuto. Hosté však nesložili zbraně a domácí tak o konečnou výhru museli bojovat až do závěrečné sirény, po které mohli slavit výhru 8:7. Po roce si tak turnovští florbalisté znovu zahrají osmifinále pohárové soutěže a do Turnova tak dorazí elitní tým Superligy z Chodova.

Vyjádření vedoucího družstva hostů (Andrea Nováková): "Evidentně máme nějaký zakletý problém s domácí halou Turnova. Bohužel jsem si opět utkání proti danému soupeři prohráli sami v hlavách. Máme na čem pracovat. Plus je pro nás, že jsme dokázali vstřelit branku ve hře v šesti. Děkujeme soupeři za zápas."
Komentář trenéra domácích Antonína Palatínuse: "Ten florbal hrajeme hlavně pro zábavu a zážitky a jak dnešní zápas, tak zápas s Chodovem zážitek určitě byl a bude. Myslím si, že jsme si zápas zbytečně komplikovali lacinými inkasovanými góly, které pramenili ze zbytečných individuálních chyb. Naše hra do útoku byla v pořádku. Díky soupeři za zápas a divákům za podporu."

1. liga dorostenek, Turnov
SK Bivojky Litvínov - TJ Turnov 1:4, TJ Turnov - FBK Wings Most 10:0


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář


  Následující zápas

21. kolo Národní ligy

vs.22. února 2020

17:00 SH SPORTaS Litvínov

ONLINE

  Florbalový partner


Jak nakupovat se slevou?

ODDÍLOVÁ KARTA

  STOP DOPING

© TJ Turnov, oddíl florbalu 1998-2019