Muži Muži B Junioři Dorostenci Starší žáci Mladší žáci Elévové Ženy Dorostenky Starší žákyně Mladší žákyně Elévky
  Hlavní menu
Hlavní stránka Oddíl florbalu Historie oddílu Kontakty Rozpis tréninků Jak začít hrát Lékařské prohlídky Ke stažení Oddíl ve FISu Fotogalerie Videokanál Florbal bazar Možnost reklamy
  Mediální partner

  Facebook

DOHRÁNO: Muži předvedli dokonalý obrat, první turnaj udehrála přípravka

Vydáno dne 04. 11. 2019 (237 přečtení), napsal Sekretariát
przdna
http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201811130747_muzi_titul_2.jpgKolotoč Národní ligy se nezastavil ani o dušičkovém víkendu a turnovský tým v něm na půdě Panthers Praha předvedl nevídaný obrat. Po výhře 6:5 bere Turnov plný počet bodů a vrací se zpět do elitní osmičky. Výhru si připsala rovněž mužská rezerva. V popředí tabulky se díky výhře nad Kadaní nadále drží dorostenky stejně jako dorostenci, kteří po dvou výhrách zůstávají v čele soutěže. Další úspěšný turnaj mají za sebou mladší žáci a mladší žákyně, naopak první krůčky mezi mantinely má za sebou turnovská přípravka.


Sobota 2. listopadu 2019

1. liga dorostenek, Ústí n/L
TJ Turnov - FBC Kati Kadaň 13:0, FBC Liberec - TJ Turnov 5:3

Liberecký přebor mladších žáků, Semily

TJ Turnov - FBC Liberec G 10:6, SCC Semily Lions - TJ Turnov 7:2, SCC Semily Tygers - TJ Turnov 7:13


Neděle 3. listopadu 2019

Národní liga, 8. kolo

Panthers Praha - TJ Turnov 5:6

branky: 16. Pavel Daněk, 25. Lukáš Pokorný, 29. Marco Lombino, 40. Radek Šťovíček, 42. Karel Petrák - 22. Jan Hausmann, 23. Jan Hausmann, 51. Vojtěch Palatínus, 51. Antonín Palatínus, 57. Štěpán Matěcha, 58. Tomáš Vitásek; rozhodčí: David Kytler - Vojtěch Typl; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Jan Slavata 18 - Jan Král 20; po třetinách: 1:0, 3:2, 1:4

V osmém kole Národní ligy předvedli turnovští florbalisté nevídaný obrat a z pražské haly si odvážejí plný bodový zisk. Vyrovnané utkání se začalo poprvé lámat po polovině hrací doby, ve které si domácí Panthers vybudovali dvoubrankové vedení. Z kraje třetí třetiny navíc přidali další branku a za stavu 5:2 to tak s turnovským týmem nevypadalo dobře. Bratři Palatínusové však svými dvěma góly v 51. minutě snížili na 5:4. Tlak hostů následně korunoval vyrovnávací brankou tři minuty před koncem Štěpán Matěcha. Dokonalý obrat završil o minutu později přesnou ranou Vitásek, který tak přisoudil vítězství Turnovu.

Komentář k utkání vedoucího družstva domácích (Andrea Nováková): "Dobře rozehrané utkání, kdy po druhé třetině to vypadalo pro naše barvy velice slibně. Bohužel soupeř v poslední třetině zabral  a z tohoto důvodu si odváží 3 body. Je třeba odjezdit celý zápas a ne jen část. Děkujeme soupeři za zápas."
Komentář k utkání trenéra hostů (Antonín Palatínus): "Tak jsme to konečně zlomili. Vyjma dvou zápasů v této sezóně jsme zatím byli vždy o něco lepším týmem, ale bodíky se nedostavovaly. Dneska jsme si trpělivou hrou došli pro obrat ve třetí třetině, která je velmi povzbudivá. Snad na ni navážeme i v dalších kolech. Díky soupeři za utkání"

Liberecká liga mužů, Rumburk
TJ Turnov B - FBC Šluknovsko Česká Lípa 5:4, FBC Bestie Česká Lípa C - TJ Turnov B 15:5

2. liga dorostenců, Liberec
TJ Turnov - FBC Šluknovsko Česká Lípa B 6:1, SCC Semily - TJ Turnov 1:5

Liga mladších žákyň, Lovosice
TJ Turnov - ASK Lovosice 5:3, TJ Turnov - FBC Česká Lípa Blue 11:1, Tatran Podbořany - TJ Turnov 2:4

Liberecká liga přípravek, Turnov
Historicky první zápasy čekaly v neděli na nejmladší zástupce turnovského florbalu v kategorii přípravek. Děti ve věku 5-8 let měli před sebou první zápasové krůčky a za podpory svých rodičů se jim podařilo své nadšení a radost z pohybu přetavit v jedno vítězství.


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář


  Následující zápas

21. kolo Národní ligy

vs.22. února 2020

17:00 SH SPORTaS Litvínov

ONLINE

  Florbalový partner


Jak nakupovat se slevou?

ODDÍLOVÁ KARTA

  STOP DOPING

© TJ Turnov, oddíl florbalu 1998-2019