Muži Muži B Junioři Dorostenci Starší žáci Mladší žáci Elévové Ženy Juniorky Dorostenky Žákyně Mladší žákyně Elévky
Hlavní stránka O klubu Historie klubu Kontakty Rozpis tréninků Jak začít hrát Zápasový program Lékařské prohlídky Ke stažení Klub ve FISu Fotogalerie Videokanál Florbal bazar Možnost reklamy

Vyhledávání
Vyhledat text

Chata břeh rybníkaChaty Jindřichův HradecCyklistika penzionNová Bystřice chataKunžakSportovní rybolovUbytování větší skupinyPenziony Jižní ČechyUbytování rybníkLevné ubytováníRomantika penzionChata Jižní ČechyKomorník chata

DOHRÁNO: Muži nestačili na Jaroměř, mladší žáci vstoupili do nové sezóny úspěšně

Vydáno dne 09. 10. 2017 (142 přečtení), napsal Sekretariát
http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201412211758_il_jaromer.jpgJediným hracím dnem uplynulého víkendu byla neděle, která se nesla ve znamení dalšího kola Národní ligy. V něm zelenočerní zajížděli na horkou půdu Jaroměře. Na výkon z posledního zapasu se jim však nepodařilo navázat z utkání vyšli bodově naprázdno. Podobně se na domácí palubovce dařilo také mužské rezervě, která i přes dobrý výkon rovněž na body nedosáhla. Pomyslný prapor tak tentokrát drželi pouze mladší žáci, kteří do své soutěže vstoupili v Železném Brodu.

Neděle 8. října 2017

Národní liga, 4. kolo

TJ Sokol Jaroměř - TJ Turnov 7:4 (1:0, 4:1, 2:3)

branky: 11. Tomáš Veinfurter, 34. Jakub Kopecký, 37. Dominik Emlar, 38. Petr Hofman, 40. Jakub Kopecký, 41. Tomáš Černý, 52. Petr Hofman - 25. Daniel Měkota, 54. Pavel Sekyra, 57. Pavel Sekyra, 60. Daniel Měkota; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 4:3; využití: 2:3; diváků: 90

http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201412211803_jaromer.jpgV první třetině, která byla velmi vyrovnaná (herně jsme byli lepší), se dostali domácí do vedení brankou po skrumáži ve velkém brankovišti. O vyrovnání se na začátku 2. části postaral Dan Měkota, který v přesilovce využil hrubku domácích v rozehrávce. V rozmezí mezi 34. až 38. minutou domácí vstřelili 3 branky. Hlavním důvodem tohoto herního výpadku byla nekoncentrovanost turnovských florbalistů na hru. A protože ke konci 2. a hned na začátku 3. části se podařilo domácím skórovat, bylo o osudu utkání rozhodnuto. V závěru utkání se turnováci střelecky probudili, ale stačilo to již jen kosmetickou úpravu výsledku.

Komentář trenéra hostí (J.Marks): "Utkání se rozhodlo v druhé polovině druhé třetiny, kdy jsme inkasovali v rychlém sledu dva góly a z našeho dalšího nesoustředění vyplynuly další obdržené branky. v třetí třetině jsme pouze korigovali výsledek. "
Komentář asistenta trenéra domácích (V.Kolář): "Zápas rozhodla naše velmi dobrá hra odzadu a rychlé protiútoky."

Liberecká liga mužů, Turnov
TJ Turnov B - Smědavští Vlci SFbK Frýdlant 4:6, Florbal Liberec - TJ Turnov B 6:4

Přebor mladších žáků, Železný Brod

K prvnímu turnaji letošní sezóny cestovaly turnovské naděje do nedalekého Železného Brodu. Nově utvořený tým, doplněný několika šikovnými elévy, zde odehrál tři vyrovnané zápasy, ve kterých se střelným prachem nešetřilo. Z gólových přestřelek vyšli turnovští žáci s jednou výhrou, jednou remízou a s jednou těsnou porážkou. Kluci se florbalem především bavili a tím byl hlavní cíl zápasů naplněn. Poděkování všem rodičům za pomoc s dopravou a za fandění během zápasů.

Počet komentářů: 17 | Přidat komentář