Muži Muži B Junioři Dorostenci Starší žáci Mladší žáci Elévové Ženy Dorostenky Starší žákyně Mladší žákyně Elévky
  Hlavní menu
Hlavní stránka Oddíl florbalu Historie oddílu Kontakty Rozpis tréninků Jak začít hrát Lékařské prohlídky Ke stažení Oddíl ve FISu Fotogalerie Videokanál Florbal bazar Možnost reklamy
  Mediální partner

  Facebook

DOHRÁNO: Muži doma porazili Králův Dvůr

Vydáno dne 14. 10. 2019 (213 přečtení), napsal Sekretariát
przdna
http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201901280738_muzi_anketa_2.jpgV sobotu se na domácím hřišti v rámci Národní ligy dařilo mužům, kteří si v utkání s těžkým soupeřem připsali plný bodový zisk. Bodově naprázdno tentokrát vyšly ženy, které na půdě favorita v Mladé Boleslavi pouze jednou skórovaly a odešly tak poraženy. Úspěšné byly o víkendu týmy mládeže, dorostenci si při vstupu do 2. ligy připisují výhru a remízu a ze tří výher se mohou radovat mladší žáci.


Sobota 12. října 2019

Národní liga, 5. kolo

TJ Turnov - T. B. C. LUCERN Králův Dvůr 7:2

branky: 2. Štěpán Matěcha, 3. Vojtěch Palatínus, 19. Tomáš Vitásek, 28. Vojtěch Hejduk, 33. Jan Grmolec, 39. Jan Grmolec, 48. Jan Grmolec - 10. Petr Duchek, 52. Jakub Uhřík; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Jaroslav Švec 16 - Martin Kohout 14, Jan Křemen 3; po třetinách: 3:1, 3:0, 1:1;

Komentář trenéra hostů, Michala Kuberta : "Domácí chtěli od začátku dávat góly a to rozhodlo. Všude jsme byli pozdě, střel málo a takový výkon by nestačil ani na divizi. Domácí nás přejeli ve všech aspektech a zaslouženě vyhráli. Začneme trénovat více systém + zakončení a budeme silnější do dalšího zápasu. Gratuluji ještě jednou soupeři a všem divákům v hale. Těšíme se na odvetu v Králováku"
Komentář trenéra domácích, Antonína Palatínuse: "Dneska jsme poprvé předvedli to chceme hrát a zaslouženě jsme vyhráli. Je třeba pokračovat dál v nastavené práci, být pokorní a hlavně makat. Důležité body. Díky soupeři za zápas a výborným divákům za podporu."

1. liga žen, 5. kolo

Florbalová akademie MB - TJ Turnov 8:1

branky: 5. Hana Kopuletá, 13. Kristýna Sobotková, 20. Kateřina Kvapilová, 32. Tereza Kabátová, 44. Kateřina Kvapilová, 49. Eliška Horáková, 57. Kateřina Kvapilová, 58. Eliška Mrázková - 13. Lucie Brabcová; rozhodčí: Jakub Tázler - Jan Paleček; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Marie Topolová 17 - Denisa Plačková 16; po třetinách: 3:1, 1:0, 4:0;

Utkání očima Kateřiny Brabcové: Hned po příjezdu vypadl proud, takže zápas začal se spožděním. Do první třetiny jsme si vzali odhodlání z minulého zápasu a se stavem 2:1 jsme ukončili první třetinu. Ve druhé a třetí třetině nás soupeř trestal za nepřesné přihrávky a byl rychlejší. Zápas skončil zaslouženým výsledkem 8:1 pro Boleslav. Jediný náš gol vstřelila Lucie Brabcová za asistence Karolíny Bittnerové. Podle rozhočích šlo o jeden  znejrychleji odehraných zápasů v historii 1.ligy žen.

Komentář trenéra Radima Kolomazníka: "Dnes jsme se soupeřkami dokázali hrát vyrovnaně jen polovinu utkání. Máme stále na čem pracovat. Děkujeme soupeřkám za utkání."

2. liga dorostenců. Tanvald
FBC Panthers Liberec - TJ Turnov 5:5, TJ Turnov - FBC Liberec B 5:4

Přebor mladších žáků, Nový Bor
SCC Semily Lions - TJ Turnov 0:12, TJ Turnov - FBC ZŠ Mimoň Česká Lípa 4:2, TJ Turnov - FBC Liberec purple 4:3


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář


  Následující zápas

16. kolo Národní ligy

vs.18. ledna 2020

20:00 SH TJ Turnov

ONLINE

  Florbalový partner


Jak nakupovat se slevou?

ODDÍLOVÁ KARTA

  STOP DOPING

© TJ Turnov, oddíl florbalu 1998-2019