Muži Muži B Junioři Dorostenci Starší žáci Mladší žáci Elévové Ženy Dorostenky Starší žákyně Mladší žákyně Elévky
  Hlavní menu
Hlavní stránka Oddíl florbalu Historie oddílu Kontakty Rozpis tréninků Jak začít hrát Lékařské prohlídky Ke stažení Oddíl ve FISu Fotogalerie Videokanál Florbal bazar Možnost reklamy
  Mediální partner

  Facebook

DOHRÁNO: Muži berou cenný bod

Vydáno dne 27. 01. 2020 (170 přečtení), napsal Sekretariát
przdna
http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201901280738_muzi_anketa_2.jpgV rámci sedmnáctého kola Národní ligy čelil Turnov silnému Mukařovu a z vyrovnaného utkání nakonec bere cenný bod za porážku v prodloužení. Na domácí palubovce odehráli své zápasy starší žáci, kteří tentokrát na body nedosáhli. Více se dařilo mladším žákům a elévkám, kteří ve svých soutěžích sbírali další zápasové zkušenosti.


sobota 25. ledna 2020

Liga elévek, Liberec
TJ Turnov - FBC Liberec 7:2, FBK Wings Most - TJ Turnov 2:6, TJ Turnov - SK Štětí 12:2

neděle 26. ledna

Národní liga, 17. kolo
FAT PIPE Traverza Mukařov - TJ Turnov 3:2p

branky: 29. Marek Chlumský, 32. Šimon Otto, 61. Tomáš Sláma - 7. Vojtěch Palatínus, 9. Štěpán Matěcha; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Josef Bína 16 - Jaroslav Švec 16; po třetinách: 0:2, 2:0, 0:0 - 1:0

Ve vyrovnaném utkání měli po první třetině blíže k vítězství florbalisté Turnova, kterým se v rozmezí 7. a 9. minuty podařilo hned dvakrát skórovat. V prostřední části si však oba soupeři své role vyměnili a v polovině utkání tak bylo srovnáno. Zbytku svižného a bojovného utkání následně kralovali oba brankáři a za stavu 2:2 tak zápas vrcholil v prodloužení. V něm domácí rozhodli o své výhře hned v první minutě. Hosté si tak z horké pražské půdy odvážejí cenný bod za porážku v prodloužení, který je nadále drží v postupové osmičce.

Komentář trenéra hostů Antonína Palatínuse: "Vyrovnané utkání, kde jsme mohli brát tři body a nebo taky nulu. Nakonec máme bod a jedeme dál. Díky soupeři za utkání."

Komentář trenéra domácích Marka Chlumského: "Děkujeme soupeřům za vyrovnané utkání, které rozhodly maličkosti. Diváci v tomto utkání mohli vidět skvělé zákroky brankářů a bojovný výkon na obou stranách."

Liga starších žáků, Turnov
FBC Panthers Liberec - TJ Turnov 6:2, FBC Lomnice - TJ Turnov 6:2, FBC Liberec B - TJ Turnov 6:2

Přebor mladších žáků, Lomnice n/P
FBC ZŠ Mimoň Česká Lípa - TJ Turnov 9:5, TJ Turnov - Florbal Jablonec Yellow 9:4, TJ Turnov - FBC Lomnice 7:7


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář


  Soustředění 2020  Florbalový partner


Jak nakupovat se slevou?

ODDÍLOVÁ KARTA

  STOP DOPING

© TJ Turnov, oddíl florbalu 1998-2019