Muži Muži B Junioři Dorostenci Starší žáci Mladší žáci Elévové Ženy Juniorky Dorostenky Žákyně Mladší žákyně Elévky
  Hlavní menu
Hlavní stránka O klubu Historie klubu Kontakty Rozpis tréninků Jak začít hrát Zápasový program Lékařské prohlídky Ke stažení Klub ve FISu Fotogalerie Videokanál Florbal bazar Možnost reklamy
  Mediální partner

  Facebook

DOHRÁNO: Mladší žáci a elévové startovali na NISA OPEN

Vydáno dne 28. 05. 2018 (151 přečtení), napsal Sekretariát
przdna
http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201805281520_logo_mainpage.pngTéměř již letní dny po konci soutěžní sezóny patří tradičně letním turnajům a zavěrečným měřením regionálních výběrů. V obou případech měl turnovský oddíl své zastoupení. Libereckého turnaje NISA OPEN se v jeho prvním dílu zůčastnili elévové a mladší žáci. Plzeň hostila turnaj regionálních výběrů starších žákyň, odkud si výběr Ústecko-Libereckého kraje odváží bronzové medaile. Cenný kov si na krk pověsila také trojice turnovských reprezentantek.


25.-27. května 2018, NISA OPEN, Liberec

Na jedenácti hřištích v prostorách haly míčových sportů a Home Credit arény v Libreci probíhal tradiční mládežnický turnaj Nisa Open, v jehož prvním letošnímu dílu startovaly týmy od přípravek po mladší žáky. V nabité konkurenci se nezratily ani turnovské celky. Mladší žáci již v základní devítičlenné skupině narazili na pozdější medailisty a s bilancí čtyř výher, jedné remízi a tří těsných porážek obsadili nepostupové čtvrté místo. Trenér Marks tak mohl být s turnajem spokojen: "Kluci hráli výborně a ve skupině jsme 4x vyhráli, jednou remizovali a 3x jsme odešli poraženi. Měli jsme trochu smůlu v tom, že naši soupeři, kteří vyhráli skupinu, se nakonec celkově umístili na 2. resp. 3. místě. Ale to nic nemění na tom, že kluci předvedli výbornou hru a věřím, že si turnaj celkově užili."

http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201805281525_zaci_nisa.jpg
Druhý turnajový tým tvořili elévové, kteří se na turnaji střetli se sedmi kvalitními soupeři. Ani oni se ve vzájemném měření sil nezratili a obsadili rovněž čtvrté místo v základní skupině. "Kluci se turnajem bavili, což byl hlavní cíl. Velkým zážitkem pro ně byl především vítězný zápas v Home Credit aréně. Tímto turnajem jsme zakončili letošní sezónu, ve které kluci nasbírali spoustu nových zkušeností a motivace do svého dalšího florbalového působení. Poděkování patří všem rodičům, kteří nám přijeli zafandit a pomohli nám s dopravou i organizací celé výpravy, dodává trenér elévů Jan Kovář.
http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201805281521_nisa_elev_18.jpg
Turnaj regionálních výběrů starších žákyň, Plzeň


Na západě Čech se uskutečnilo vzájemné meření sil jednotlivých florbalových regionů. Ústecko-Liberecký tým se turnajem prokousal až do zápasu o bronzové medaile, ve kterém zdolal výběr Středočekého kraje 3:2 po nájezdech a  obsadil tak konečné třetí místo. Cenným kovem se tak mohou pochlubit také tři turnovské hráčky, Adéla Kyselová, Karolína Janatková a Natálie Hassová. Gratulujeme!


Počet komentářů: 10 | Přidat komentář


  Soustředění 2018  ODDÍLOVÉ SLEVY


Jak nakupovat se slevou?

ODDÍLOVÁ KARTA

  Kalendář zápasů  STOP DOPING

© TJ Turnov, oddíl florbalu 1998-2018