Muži Muži B Junioři Dorostenci Starší žáci Mladší žáci Elévové Ženy Dorostenky Starší žákyně Mladší žákyně Elévky
  Hlavní menu
Hlavní stránka Oddíl florbalu Historie oddílu Kontakty Rozpis tréninků Jak začít hrát Lékařské prohlídky Ke stažení Oddíl ve FISu Fotogalerie Videokanál Florbal bazar Možnost reklamy
  Mediální partner

  Facebook

DOHRÁNO: Matěcha režíroval domácí výhru, dorostenci nadále v čele

Vydáno dne 02. 12. 2019 (259 přečtení), napsal Sekretariát
przdna
http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201811130747_muzi_titul_2.jpgPrvní adventní víkend přinesl další porci florbalových výsledků. Dařilo se mužům, kteří ve 12. kole Národní ligy porazili na domácích hřišti Náchod a udrželi tak sedmou pozici. Vedoucí příčku udrželi ve 2. lize dorostenci, kteří porazili liberecké Panthers a ve vyrovnaném utkání remizovali s Jabloncem. Vyrovnanou bilanci si v maratonské neděli, která obsahovala hned tři zápasy, připsali muži B díky jedné výhře, remíze a porážce. Výčet uzavírá přípravka, která další florbalové zkušenosti sbírala v Železném Brodu.


Sobota 30. listopadu 2019

Národní liga, 12. kolo

TJ Turnov - Florbal Primátor Náchod 9:4

branky: 16. Vojtěch Palatínus, 23. Vojtěch Palatínus, 25. Vojtěch Palatínus, 31. Štěpán Matěcha, 32. Emil Hejduk, 44. Štěpán Matěcha, 51. Štěpán Matěcha, 52. Štěpán Matěcha, 59. Jan Hausmann - 5. Miloš Macháček, 48. Aleš Kaválek, 56. Rostislav Verner, 58. Václav Grulich; rozhodčí: Petr Herman - Daniel Nejedlo; vyloučení: 4:4; využití: 0:2; diváků: 66; zásahy brankářů: Jaroslav Švec 22 - Brandon Bulis 33; po třetinách: 1:1, 4:0, 4:3

Domácí vstoupili do sobotního aktivně a svého soupeře v první třetině jasně přestříleli. Přesto se vedení v páté minutě ujali florbalisté Náchodu. Turnov si na vyrovnání musel počkat až do šestnácté minuty, kdy se o něj přesnou dorážkou zasloužil Vojtěch Palatínus. Zlom zápasu přinesla druhá dvacetiminutovka, ve které stihli domácí za deset minut nastřílet hned čtyři branky a tím si vybudovat nadějný náskok. Pohodu si Turnov přinesl i do třetí třetiny, ve které nadále navyšoval svůj náskok, který byl v 52. minutě dokonce šestibrankový. V závěru se hostům ještě podařilo využít dvojnásobnou přesilovku ke dvěma přesným zásahům. Poslední slovo však měli domácí, kteří  v 59. minutě devátou brankou dodali výsledku konečnou podobu. Hned pěti kanadskými body se pod výhru 9:4 podepsal Štěpán Matěcha, díky němu si tak Turnov ve vyrovnané tabulce udržel sedmou příčku.

Komentář trenéra hostů: "Domácí tým byl v první polovině zápasu jednoznačně lepší na míčku a to rozhodlo o výsledku utkání. My musíme dál pracovat na odstraňování chyb a být každý zápas lepší. Díky soupeři, fanouškům a rozhodčím za zápas"

Komentář trenéra domácích, Antonína Palatínuse: "Jako poražený jsem v Náchodě nemohl protestovat, teď jako vítěz můžu. Myslím si, že jsme za 6 třetin našich zápasů byli minimálně 5 jasně lepším týmem, bohužel nás na školním utkání trápila koncovka. Nyní jsme góly dali a došli si pro zasloužené vítězství. Díky divákům za podporu!"

Liga přípravek, Železný Brod
Další porce zápasů čekala v sobotu na nejmladší zástupce turnovského florbalu. V Železném Brodu jim postupně byly soupeřem týmy Koberov, Semil a Liberce. Šestnáct nadšených dětí si užívalo každou minutu mezi mantinely, díky kterým mohli načerpat další florbalové zkušenosti, které jistě využijí na dalších turnajích. Děkujeme všem rodičům za pomoc s dopravou a za podporu během utkání.

Neděle 1. prosince 2019

Liberecká liga mužů, Turnov
TJ Turnov B - FBC Lomnice 2:10, TJ Turnov B - SC Podještědí Český Dub B 4:4, TJ Sokol Koberovy - Stará Garda - TJ Turnov B 4:7

2. liga dorostenců, Tanvald
TJ Turnov - FBC Panthers Liberec 7:4,  Florbal Jablonec - TJ Turnov 4:4


Počet komentářů: 1 | Přidat komentář


  Soustředění 2020  Florbalový partner


Jak nakupovat se slevou?

ODDÍLOVÁ KARTA

  STOP DOPING

© TJ Turnov, oddíl florbalu 1998-2019