Muži Muži B Junioři Dorostenci Starší žáci Mladší žáci Elévové Ženy Dorostenky Starší žákyně Mladší žákyně Elévky
  Hlavní menu
Hlavní stránka Oddíl florbalu Historie oddílu Kontakty Rozpis tréninků Jak začít hrát Lékařské prohlídky Ke stažení Oddíl ve FISu Fotogalerie Videokanál Florbal bazar Možnost reklamy
  Mediální partner

  Facebook

DOHRÁNO: Junioři drží první příčku, muži i ženy bez bodů

Vydáno dne 09. 12. 2019 (280 přečtení), napsal Sekretariát
przdna
http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201911250816_zeny_19_20_2.jpgDruhý adventní víkend turnovským barvám příliš nepřál. V Národní lize nestačili turnovští florbalisté na lídra tabulky a klesli na osmou pozici. Ani ženám se v 1. lize nepodařilo najít recept na své soupeřky a nadále tak zůstávají těsně za hranou play off. Více se tak dařilo mládežnickým celkům, junioři si po dvou výhrách nadále drží vedoucí příčku ve 2. lize a jen o příčku hůře jsou na tom po jedné výhře dorostenky. Další zápasové zkušenosti mají za sebou také starší žáci a mladší žákyně.


Sobota 7. prosince 2019

1. liga žen, 12. kolo
SK Bivojky Litvínov - TJ Turnov 6:2

branky: 11. Kristýna Střihavková, 22. Kristýnka Otcovská, 22. Lenka Svobodová, 25. Laura Vytrhlíková, 41. Laura Vytrhlíková, 47. Karolína Slavíková - 20. Lucie Veselá, 32. Lucie Veselá; rozhodčí: Jan Vacín - Jaroslav Tichý; vyloučení: 2 + Kristýna Střihavková OS:5; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Tereza Soukupová 32 - Denisa Plačková 36; po třetinách: 1:1, 3:1, 2:0

Zápas nám krátce přiblížila jedna z turnovských hřáček Karolína Bittnerová: V sobotu 7. 12. se ženy vydaly do dalekého Litvínova. Už od začátku první třetiny byla hra pomalá a bez energie na obou stranách. První gól zápasu se podařilo vstřelit týmu domácích, ale ke konci třetiny zasáhla Lucie Veselá a skóre dorovnala.
Před začátkem druhé třetiny se turnovské hráčky radily příliš dlouho a musely tak nastoupit v početní nevýhodě za zdržování hry. Hráčky Litvínova využily příležitosti a tuto chybu potrestaly. Tempo turnovských se bohužel nezvýšilo a inkasovaly další dvě branky. Byly zde ale i světlé momenty a golové šance. Jednu takovou využila Lucie Veselá, která se opět prosadila a snížila tak stav na 4:2. Do konce druhé třetiny se už skóre nezměnilo.
Třetí třetina se nesla v duchu vyloučení. Turnovske hráčky, často v oslabení, již nedokázaly přidat další branky a otočit tak zápas ve svůj prospěch. Litvínov ještě skóre upravil na závěrečný stav 6:2. Ženy tak bohužel čekala dlouhá cesta domů bez bodů.

Komentář trenéra týmu hostů, Radima Kolomazníka: "Jsem zklamaný. Začali jsme hrát až ve chvíli, kdy jsme inkasovali čtyři branky. Na každý gol se nadřeme, soupeřkám jsme dnes darovali jednoduché branky z brejků. Děkuji svému týmu za předvedenou hru a soupeřkám za dobré utkání."

2. liga juniorů, Nový Bor
TJ Turnov - FBC Česká Lípa 3:2, SCC Semily - TJ Turnov 1:3

Liga starších žáků, Liberec
TJ Turnov - Mocní Tuleni Podbořany 4:12, TJ Turnov - FBC Liberec B 3:6, TJ Turnov - FBC Panthers Liberec 3:8

Liga mladších žákyň, Česká Lípa
TJ Turnov - FBC Česká Lípa Blue 8:2, FBK Wings Most - TJ Turnov 1:10, TJ Turnov - SK Štětí 6:1

Neděle 8. prosince 2019

Národní liga, 13. kolo
ASK Orka Čelákovice - TJ Turnov 8:3

branky: 5. Jakub Doutnáč, 6. Václav Kramel, 11. Lukáš Zadák, 18. Jakub Doutnáč, 53. Jan Kolář, 56. Petr Němeček, 59. Václav Kramel, 60. Jakub Doutnáč - 8. Emil Hejduk, 51. Vojtěch Palatínus, 59. Vojtěch Palatínus; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Vojtěch Nockin 28 - Jan Král 26; po třetinách: 4:1, 0:0, 4:2

Proti vedoucímu týmu tabulky nedokázali turnovští florbalisté zachytit úvod zápasu a i přes několik vyložených šancí odcházeli po první třetině do šatek s třígólovým mankem. Po bezbrankové druhé třetině se oba týmy znovu prosadily až ve třetím dějství, ve kterém však znovu přesněji pálili domácí, kteří tak potvrdili svoji vedoucí pozici výhrou 8:3.

Vyjádření trenéra domácích Michala Schwana: "Dnešní vítězství se zrodilo v dobře odehrané první třetině, kdy se nám konečně podařil vstup do zápasu. Soupeř hrál dobře na balonu, ale jeho šance pochytal náš výborně chytající gólman. Jsem spokojen s týmovou hrou do obrany. Děkujeme soupeři a divákům."

Vyjádření trenéra hostů Antonína Palantínuse: "Po celý zápas jsme hráli poměrně slušně, ale nedávali jsme góly, což byl hlavní důvod naší porážky. Kdybychom soupeři v první třetině doslova nedarovali vedení, tak bychom asi vyhráli. Kdyby je ale za nula bodů. Díky soupeři za atraktivní duel a divákům za podporu."

1. liga žen, 13. kolo
TJ Turnov - Florbal Chomutov 2:7

branky: 24. Kateřina Vlková, 53. Pavla Klementová - 4. Tereza Suková, 5. Denisa Ulčová, 16. Veronika Bímová, 22. Lenka Čiháková, 26. Lenka Čiháková, 44. Barbora Suková, 55. Viktorie Schoberová; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Kateřina Brabcová 5, Denisa Plačková 11 - Aneta Blahníková 25; po třetinách: 0:3, 1:2, 1:2

Na domácí palubovce se turnovským hráčkám nepodařil lepší vstup do utkání a už po patnácti minutách prohrávaly 3:0. Odpovědět mohla ještě do přestávky Klementová, ale nařízené trestné střílení nedokázala proměnit. Dobře rozehrané utkání následně Chomutov kontroloval a dalšími čtyřmi góly a rozhodl o svém vítězství.

Komentář trenéra hostů, Jakuba Nováka: "Díky holkám za skvěle zvládnuté celé utkání. I přes pozdní hodinu a šestihodinový zápas jsme to zvládli. Díky soupeři za zápas."

Komentář trenéra domácích, Štěpána Matěchy: "Škoda prospaného začátku zápasu a špatné koncovky, dnes to bohužel nelepilo. Druhá a třetí třetina byla z naší strany dobrá a holky chci pochválit. Musíme příště takto hrát celý zápas. Děkuji soupeři za hezký zápas a přeji zdárnou cestu domu."

1. liga dorostenek, Turnov
SK Bivojky Litvínov - TJ Turnov 0:3, TJ Turnov - Florbal Ústí 3:4


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář


  Soustředění 2020  Florbalový partner


Jak nakupovat se slevou?

ODDÍLOVÁ KARTA

  STOP DOPING

© TJ Turnov, oddíl florbalu 1998-2019