Muži Muži B Junioři Dorostenci Starší žáci Mladší žáci Elévové Ženy Dorostenky Starší žákyně Mladší žákyně Elévky
  Hlavní menu
Hlavní stránka Oddíl florbalu Historie oddílu Kontakty Rozpis tréninků Jak začít hrát Lékařské prohlídky Ke stažení Oddíl ve FISu Fotogalerie Videokanál Florbal bazar Možnost reklamy
  Mediální partner

  Facebook

DOHRÁNO: V elitních soutěžích se Turnovu nedařilo

Vydáno dne 11. 11. 2019 (366 přečtení), napsal Sekretariát
przdna
http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201911110748_zeny_19_20.jpgNa turnovské florbalisty čekala v neděli generálka na pohárové střetnutí s Chodovem. V rámci Národní ligy se jim však na domácím hřišti příliš nedařilo. Podobně na tom tentokrát byly na venkovních hřištích také ženy, na které čekaly hned dva duely 1. ligy. O něco veseleji tak bylo v mládežnických týmech. Své první zápasy ve vyšším koši mají za sebou starší žáci a další ligová utkání odehráli elévové a elévky.


Sobota 9. listopadu 2019

1. liga žen, 9. kolo

TJ Sokol Královské Vinohrady - TJ Turnov 7:1

branky: 13. Anna Kutnarová, 15. Aneta Kalivodová, 20. Lucie Kisugite, 22. Lucie Kisugite, 26. Nikola Bursová, 31. Anna Kutnarová, 43. Anna Kutnarová - 24. Kateřina Vacíková; rozhodčí: Martin Pavlík - Patrik Trejbal; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Jana Vyrobíková 13 - Denisa Plačková 28; po třetinách: 3:0, 3:1, 1:0

Zápas nám přiblížila Kateřina Vlková: Začátek zápasu se pro nás vyvíjel velmi dobře. Hra se přelévala rychle ze strany na stranu, bohužel jsme dostaly první branku z brejku v polovině 12. minuty. Další tři góly padaly do brány ve stejném duchu a to nehlídanými hráčkami v oblasti velkého brankoviště. Druhá třetina začala vyloučením hračky TJ Turnov za sekání a následně vstřelením gólu hráček SKV. Vzápětí vstřelila jediný gól Turnova Kateřina Vacíková ze standartní situace. Po dvou třetinách tak vedl domácí tým již 6:1. Závěrečná část zápasu byla z turnovského pohledu nejlépe odbráněnou třetinou. Na konci 43.minuty se podařilo týmu SKV zvýšit skóre posledním gólem zápasu na 7:1.

Komentář trenéra hostí: "Do dnešního utkání jsme vstoupili s dobrou náladou, bohužel utkání moc radosti nepřineslo. Měli jsme až ostudně málo šancí a bez střel se góly prostě nedávají. Díky soupeři za utkání."

Vyjádření trenéra domácích: "Pro nás poměrně pohodové utkání s houževnatým soupeřem který mohl vstřelit určitě více branek. Škoda 3. třetiny kdy se nám nedařilo. Díky soupeři za zápas."

Liga starších žáků, Tanvald
FBC Liberec B - TJ Turnov 5:4, FBC Lomnice - TJ Turnov 4:1, TJ Turnov - Florbal Jablonec 2:4

Liga elévů, Železný Brod
Na turnovský tým elévů čekal v sobotu druhý ligový turnaj, na kterém se v hale v Železném Brodě postupně utkali s domácím týmem Koberov, Semil a s elévy České Lípy. Mladí turnovští florbalisté ve všech zápasech předvedli další posun ve svých technických dovednostech a naplno si užívali další porcí ligových zápasů na velmi dobře uspořádaném turnaji. Sladkou odměnou byla dvě vítězství  a dobrá nálada všem vydržela i po závěrečné porážce. Děkujeme všem rodičům za pomoc s dopravou a za fandění v duchu fair play během všech zápasů.

Liga elévek, Liberec
Rozrůstající se tým elévek má za sebou další úspěšný turnaj v nedalekém Liberci, kde v zápasech s domácím týmem, Ústím nad Labem i Štětím předváděl povedené výkony. Mladé turnovské florbalistky dokázaly mezi mantinely zúročit všechny pilované dovednosti a kromě dobré nálady opouštěly krajské město bez jediné porážky.

Neděle 11. listopadu 2019

Národní liga, 9. kolo

TJ Turnov - Wizards DDM Praha 10  5:12

branky: 9. Vojtěch Palatínus, 14. Pavel Sekyra, 26. Štěpán Matěcha, 43. Antonín Palatínus, 49. Tomáš Vitásek - 19. Martin Dušek, 19. Jiří Šrámek, 29. Martin Mühlfait, 34. Martin Lazárek, 37. Martin Lazárek, 38. Martin Mühlfait, 40. Martin Lazárek, 45. Jiří Šrámek, 51. Martin Mühlfait, 51. Karel Smutný, 54. Karel Smutný, 59. Jan Heller; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 2:3; využití: 3:2; diváků: 43; zásahy brankářů: Jaroslav Švec 17, Filip Jirman 5 - Vít Svojše 27; po třetinách: 2:2, 1:5, 2:5

Generálka na středeční pohárové utkání s Chodovem domácím florbalistům příliš nevyšla, úvod utkání tomu však nenasvědčoval. Hrál se vyrovnaný zápas, ve kterém domácí florbalisté dlouho vedli. Až v polovině utkání začali být gólově produktivnější hosté, kteří tak na konci druhé třetiny vedli už 7:3. Turnov se tak v závěrečné třetině musel tlačit do útoku, bohužel řadu svých šancí se mu nepodařilo proměnit. Soupeř naopak dokázal všechny nabídnuté šance proměnit a dokráčet si tak ke konečnému vítězství.

Komentář trenéra hostů (Adam Čechovic): "Strašně těžký zápas, který jsme zlomili zhruba v půlce zápasu dobře zahranými brejky. Celý tým zaslouží pochvalu za obrovské nasazení. Děkujeme soupeři za zápas v krásné atmosféře a přejeme hodně štěstí do zápasu s Chodovem."

Komentář trenéra domácích Antonína Palatínuse: "Soupeř hrál dlouhý nakopávaný a stačilo to. Do toho se teda ještě přidala hromada našich chyb způsobená stupidním řešením jednoduchých situací. A Ještě děláme z brankařů hvězdy, takže 5:12 odpovídá."

1. liga žen, 10. kolo

Prague Tigers Nehvizdy - TJ Turnov 13:4

branky: 4. Eliška Dvořáková, 5. Lucie Köhlerová, 8. Gabriela Lálová, 19. Lucie Köhlerová, 21. Lucie Strašíková, 22. Martina Lamblová, 25. Eliška Dvořáková, 30. Martina Lamblová, 32. Eliška Dvořáková, 36. Mariia Zimina, 39. Kateřina Hamplová, 48. Mariia Zimina, 60. Gabriela Lálová - 8. Johana Fišerová, 23. Michaela Kučerová, 31. Lucie Brabcová, 43. Lucie Veselá; rozhodčí: David Hertz - Daniel Přibil; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Kamila Husarčiková 18 - Kateřina Brabcová 13, Denisa Plačková 12; po třetinách: 4:1, 7:2, 2:1

Trenér domácích - Vladimír Jambor: "Přes velké množství technických chyb jsme vstřelili poměrně dostatek branek. Některé branky byly dokonce pěkné. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů."

Trenér hostů - Radim Kolomazník: "Chválím kvalitní napadání naší rozehrávky soupeřkami. Jelikož vyydržely napadat od začátku utkání do samotného konce, také vyzdvihuji i fyzickou řipravenost soupeřek. Nám napadání dělalo velké problémy a soupeřkám jsme tak darovaly příliš mnoho balonků."


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář


  Soustředění 2020  Florbalový partner


Jak nakupovat se slevou?

ODDÍLOVÁ KARTA

  STOP DOPING

© TJ Turnov, oddíl florbalu 1998-2019