Muži Muži B Junioři Dorostenci Starší žáci Mladší žáci Elévové Ženy Dorostenky Starší žákyně Mladší žákyně Elévky
  Hlavní menu
Hlavní stránka Oddíl florbalu Historie oddílu Kontakty Rozpis tréninků Jak začít hrát Lékařské prohlídky Ke stažení Oddíl ve FISu Fotogalerie Videokanál Florbal bazar Možnost reklamy
  Mediální partner

  Facebook

Podpořte snahu TJ Turnov o výstavbu nové haly

Vydáno dne 21. 10. 2019 (268 přečtení), napsal Sekretariát
przdna
http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201910211947_dalimerice_titul.pngDobrý den vážení rodiče, hráči, hráčky a členové našeho oddílu,

TJ Turnov má díky dotačnímu programu MŠMT (Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy) možnost vybudovat v dohledné době druhou sportovní halu, která by pomohla rozšířit a zkvalitnit především naše florbalové tréninky. Šlo by o přetlakovou nafukovací halu s vlastním zázemím v místě současného venkovního hřiště na Daliměřicích.


Celý projekt je již ve fázi vydaného stavebního povolení, proto je šance na zisk dotace vysoká a na dlouhou dobu je to možná poslední možnost, jak rozšířit tréninkové plochy. Spoluúčast TJ Turnov by při současném nastavení činila 30%, tedy cca 7 mil Kč. O tuto částku budeme žádat Město Turnov, se kterým však o budoucím rozvoji sportovišť nemůžeme nalézt společnou řeč.

Proto vás chceme poprosit o podporu, ať už bude jakákoliv. V ideálním případě přijďte ve čtvrtek 24. října na veřejné zasedání zastupitelstva Města Turnov ve velkém sálu KC Střelnice, kde se bude naše žádost projednávat (mezi 17:00-18:00) a podpořte tím naši několikaletou snahu o smysluplné vybudování další kryté sportovní plochy v Turnově. Čím více nás bude, tím více nás budou muset brát vážně.

Předem děkujeme za vaši podporu

Rada oddílu TJ Turnov

http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201910211947_dalimerice_titul.png


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář


  Následující zápas

21. kolo Národní ligy

vs.22. února 2020

17:00 SH SPORTaS Litvínov

ONLINE

  Florbalový partner


Jak nakupovat se slevou?

ODDÍLOVÁ KARTA

  STOP DOPING

© TJ Turnov, oddíl florbalu 1998-2019