Muži Muži B Junioři Dorostenci Starší žáci Mladší žáci Elévové Ženy Dorostenky Starší žákyně Mladší žákyně Elévky
  Hlavní menu
Hlavní stránka Oddíl florbalu Historie oddílu Kontakty Rozpis tréninků Jak začít hrát Lékařské prohlídky Ke stažení Oddíl ve FISu Fotogalerie Videokanál Florbal bazar Možnost reklamy
  Mediální partner

  Facebook

DOHRÁNO: Turnov i podruhé porazil Kobylisy

Vydáno dne 15. 10. 2018 (534 přečtení), napsal Sekretariát
przdna
http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201711270901_kevin.jpgV nedělním programu Národní ligy na sebe narazili nedávní soupeři z Poháru České pojišťovny a i tentokrát byli úspěšnější Turnovští florbalisté, pod jejichž výhru se pěti kanadskými body podepsal Vojtěch Palatínus. Úspěšní byli o víkendu také dorostenci, kteří k vysoké výhře přidali nevídanou remízu 1:1. O zbylý zápasový program se postarali nejmladší zástupci našeho oddílu, mladší žáci, starší žákyně a elévky a také jim se podařilo radost z pohybu okořenit výhrami.


Sobota 13. října

Liga starších žákyň, Turnov
FBC Liberec - TJ Turnov 5:5, TJ Turnov - FBC Česká Lípa blue 1:3, TJ Turnov - FBC Česká Lípa white 0:8

Liga elévek, Štětí
Na mladé turnovské hráčky čekala v sobotu daleká cesta a čtyři ligové zápasy. V nich se turnovským elévkám podařily první florbalové krůčky a odměnou jim byla jedna výhra, která je zároveň tou nejlepší motivací do další práce. Rodičům děkujeme za podporu a za pomoc s dopravou.

Neděle 14. října

Národní liga, 6. kolo

Florbal TJ Kobylisy - TJ Turnov 3:8 (2:2, 1:3, 0:3)

branky: 14. Matouš Neužil, 20. David Mühlbach, 36. Dominik Čejka - 7. Antonín Palatínus, 8. Pavel Sekyra, 27. Pavel Sekyra, 29. Vojtěch Palatínus, 35. Pavel Sekyra, 56. Vojtěch Palatínus, 57. Vojtěch Palatínus, 59. Vojtěch Palatínus; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 27

http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201711270810_kobylisy.jpgHned tři dny po pohárové bitvě se oba soupeři střetli znovu, tentokrát v rámci šestého kola Národní ligy. I samotný průběh duelu byl velmi podobný. V rozmezí sedmé a osmé minuty se podařilo Turnovu vstřelit dvě rychlé branky a dostat se tak do uklidňujícího náskoku. Domácí se však dokázali ještě během první třetiny oklepat a skóre dorovnat.
Smírný výsledek 2:2 vydržel téměř do poloviny utkání, ve dvacáté sedmé minutě se však z protiútoku prosadil Sekyra a vrátil tak vedení zpět na stranu hostů. O dvě minuty později přidal čtvrtou branku Turnova Vojtěch Palatínus a vydařenou pasáž utkání podtrhl ve 35. minutě Pavel Sekyra, který z nařízeného trestného střílení završil svůj hattrick. Domácí stihli reagovat až pět minut před druhou sirénou, po které měli za stavu 3:5 blíže k vítězství turnovští florbalisté.
Nic na tom nezměnila ani závěrečná část utkání, kterou hosté zcela ovládli, konkrétně Vojtěch Palatínus, který v posledních pěti minutách dokázal přidat další tři branky a definitivně tak pojistil důležité turnovské vítězství. Po výhře 8:3 poskočil Turnov na šestou příčku a o další body bude bojovat už tuto sobotu na domácí palubovce proti Plzni.

Komentář domácího kapitána Ondřeje Kočího: "Vyrovnaný zápas, který rozhodla efektivita v zakončení na straně hostů."

Komentář kapitána hostí Štěpána Matěchy: "Od dnešního zápasu jsme potřebovali začít bodovat, což se povedlo. Za to jsme rádi. Výkon však nebyl příliš dobrý a musíme se do dalších zápasů zlepšit. Děkujeme soupeři za utkání."

2. liga dorostenců, Liberec
TJ Turnov - FBC Lomnice-Jičín 8:1, FBC Šluknovsko Česká Lípa - TJ Turnov 1:1

Přebor mladších žáků, Rumburk
Mladší žáci mají za sebou turnaj jako na houpačce, ve všech zápasech bylo k vidění hodně branek a o řadu z nich se postaraly také turnovské naděje. Výsledkem celotýmového snažení byly dvě výhry a mladší žáci tak mohli z Rumburku odjíždět spokojení.


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář


  Následující zápas

7. kolo Národní ligy

vs.26. října 2019

20:00 SH TJ Turnov

ONLINE

  Florbalový partner


Jak nakupovat se slevou?

ODDÍLOVÁ KARTA

  Kalendář zápasů  STOP DOPING

© TJ Turnov, oddíl florbalu 1998-2019