Muži Muži B Junioři Dorostenci Starší žáci Mladší žáci Elévové Ženy Dorostenky Starší žákyně Mladší žákyně Elévky
  Hlavní menu
Hlavní stránka Oddíl florbalu Historie oddílu Kontakty Rozpis tréninků Jak začít hrát Lékařské prohlídky Ke stažení Oddíl ve FISu Fotogalerie Videokanál Florbal bazar Možnost reklamy
  Mediální partner

  Facebook

Proběhl sportovní den pro 4. třídy

Vydáno dne 27. 04. 2017 (1251 přečtení), napsal Sekretariát
przdna
http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201704270854_SD_4.jpgNávštěvníci sportovní haly museli být v pátek 21. dubna překvapeni, kolik dětí se vejde na místní hřiště. Pod záštitou Města Turnov, ve spolupráci TJ Turnov zde probíhal sportovní den pro žáky 4. tříd turnovských základních škol a mezi představovanými sporty byl také florbal. Kromě sportu s děrovaným míčkem si děti mohly vyzkoušet také házenou, inline bruslení, judo, atletiku či gymnastiku.


Florbalový oddíl připravil pro mladé návštěvníky svého stanoviště dvě malá hřiště, kde si děti mohly florbal vyzkoušet formou krátkých zápasů. Velkým lákadlem pak byla samozřejmě možnost obléci se do brankářské výzbroje a zkusit si jednotlivé zápasy odchytat. Překvapivě se mezi tyče florbalové branky hlásily také dívky. Během celého programu, který v hale TJ Turnov probíhal od 8 do 12:30 se na florbalém stanovišti vystřídalo přes sto dětí z devíti základních škol. Další velkou akcí, kde bude mít florbal své zastoupení bude Dětský den s Ponorkou, který proběhne 10. června.

http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201704270854_SD_4_2.jpg


Počet komentářů: 35 | Přidat komentář


  Následující zápas

18. kolo Národní ligy

vs.1. února 2020

18:00 SH TJ Turnov

ONLINE

  Florbalový partner


Jak nakupovat se slevou?

ODDÍLOVÁ KARTA

  STOP DOPING

© TJ Turnov, oddíl florbalu 1998-2019