Muži Muži B Junioři Dorostenci Starší žáci Mladší žáci Elévové Ženy Dorostenky Starší žákyně Mladší žákyně Elévky
  Hlavní menu
Hlavní stránka Oddíl florbalu Historie oddílu Kontakty Rozpis tréninků Jak začít hrát Lékařské prohlídky Ke stažení Oddíl ve FISu Fotogalerie Videokanál Florbal bazar Možnost reklamy
  Mediální partner

  Facebook

Turnov má zastoupení v krajských výběrech mládeže

Vydáno dne 06. 05. 2015 (1961 přečtení), napsal Honza
przdna
http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201505060950_liberecky_kraj.pngV pátek 1. května proběhlo v Ústí nad Labem závěrečné kolo výběrů talentované mládeže Libereckého kraje  a početné zastoupení měl ve všech kategoriích také Turnov. Trenéři jednotlivých kategorií již  zveřejnili nominace na  na jednotlivé turnaje krajských reprezentací a proto vám přinášíme jejich stručný přehled.


Výběry starších žáků se sejdou na závěrečném turnaji 23. května v Praze a do konečné nominace Libereckého kraje se probojovali brankář Jan Hladík a hráči Jan Haloun, Vojtěch Hejduk, Jakub Janoušek a Marek Soukeník.

Mladší žáci svůj závěrečný turnaj v letošním roce nemají. V Ústí nad Labem tak proběhlo pouze testování mladých florbalových nadějí zakončené přátelským duelem s Ústeckým krajem. Zde měl Turnov dvojnásobné zastoupení díky Emilovi Hejudkovi a Štěpánovi Pohlovi. Oba se v nabité konkurenci neztratili a potvrdili, že patří k velkým talentům turnovského florbalu.

V dívčích kategoriích se prvního května tvořily společné týmy pro Ústecko-Liberecký kraj a na oba čeká závěrečný turnaj 30. května v Brně. Ve výběru dorostenek budou turnovský florbal reprezentovat brankářka Eva Klementová a hráčky Barbora Bajerová a Pavla Klementová. V konečné nominaci žákyň pak nalezneme Adélu Kyselovou a Kateřinu Svobodovou.

Všem nominovaným gratulujeme a do závěrečných bojů přejeme mnoho úspěchů. Zároveň děkujeme za vzornou reprezentaci našeho klubu a to i hráčům a hráčkám, kteří se do konečných nominací nevešli, jsou to: Tomáš Jiránek, Lukáš Švitorka, Jonáš Zakouřil, Filip Jirman, Jan Bobek, Filip Dědek, Kryštof Hájek, Lukáš Maršík, Jonáš Mellan, Jaroslav Šmída, Natálie Fejfarová, Kateřina Vacíková, Johana Fišerová, Tereza Bittnerová, Kateřina Nožičková, Lucie Veselá, Eliška Pospíšilová, Adéla Růžičková, Karolína Janatková, Lucie Brabcová a Jana Pekařová.Počet komentářů: 59 | Přidat komentář


  Následující zápas

7. kolo Národní ligy

vs.26. října 2019

20:00 SH TJ Turnov

ONLINE

  Florbalový partner


Jak nakupovat se slevou?

ODDÍLOVÁ KARTA

  Kalendář zápasů  STOP DOPING

© TJ Turnov, oddíl florbalu 1998-2019