Vydáno dne 08. 03. 2015 (1937 přečtení), napsal Sekretariát
FOTO: Statečný boj florbalistů Turnova v play off ukončil až pátý zápasPoslední dny byly pro florbalisty ve znamení především čtvrtfinálové série play off Národní ligy mezi Turnovem a Chomutovem. V sobotním zápase byli po prodloužení úspěšnější domácí, v neděli pak hosté sérii srovnali na 2:2 a vyhráli bohužel i středeční pátý rozhodující zápas. Z mládežnických týmů Turnova se o minulém víkendu dařilo především elévům, naopak dorostenci vyšli tentokrát bodově naprázdno.

Národní liga, čtvrtfinále play off:

TJ Turnov -  FbC 98 Chomutov 6:5p (2:1, 1:0, 2:4; 1:0)

V sobotním souboji domácí flrtobalisté po dvou třetinách vedli 3:1, ale hosté ve třetí části dokázali vyrovnat. Výhru v prodloužení a vedení 2:1 v sérii obstaral jako správný kapitán Štěpán Matěcha.

„Z naší strany doslova vítězství silou vůle. Tentokrát jsme měli v prodloužení více štěstí my. Rozhodující duel nás čeká až zítra. Děkuji divákům za výbornou atmosféru," komentoval zápas trenér Turnova Jan Kovář.

Branky Turnova: 2. Seidl (Matěcha), 9. Matys (Havlín), 27. Matys (A. Palatínus), 44. Seidl (Matěcha), 54. Seidl (Erler), 62. Matěcha (Erler). Rozhodčí: Sochůrek - Šuvada; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 226. Zahajovací sestava Turnova: brankář: Petr Suchomel; hráči v poli: Štěpán Matěcha, Pavel Němeček, Adam Erler, Jan Seidl, Jan Havlín.

TJ Turnov -  FbC 98 Chomutov 5:9 (3:5, 1:1, 1:3)

Čtvrtfinále play off Národní ligy mužů ve florbale, utkání TJ Turnov - FbC 98 Chomutov - <br />Autor: Michaela Pekařová Nedělní duel domácí nezačali šťastně a prohrávali po první části o dva góly...Celý článek naleznete na serveru Naše Pojizeří zde.

Počet komentářů: 34 | Přidat komentář