Muži Muži B Junioři Dorostenci Starší žáci Mladší žáci Elévové Ženy Dorostenky Starší žákyně Mladší žákyně Elévky
  Hlavní menu
Hlavní stránka Oddíl florbalu Historie oddílu Kontakty Rozpis tréninků Jak začít hrát Lékařské prohlídky Ke stažení Oddíl ve FISu Fotogalerie Videokanál Florbal bazar Možnost reklamy
  Mediální partner

  Facebook

Hrajeme stále a pořád

Vydáno dne 04. 12. 2014 (1458 přečtení), napsal Sekretariát
przdna
http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201311031332_elevci_1.jpgTrenér elévů David Kneř pokračuje ve svém miniseriálu, ve kterém nám přibližuje dění v týmu našich nejmladších hráčů. Ve svém dnešním článku se David tentokrát ohlíží za měsícem listopad, který elevů přinesl další porci pestrých tréninků a nových zápasových zkušeností.


Ahoj, tak po měsíci jsem tu opět s novinkami z tábora elévů, kteří toho stihli v listopadu více, než bylo původně očekáváno.

Řeč je o turnajích, z původních dvou se nakonec zúčastnili hned tří. Prvního listopadu jsme odehráli turnaj v Liberci, který se povedl na výbornou a to jak herně, tak i z pohledu výsledků. Další sobotu, tentokrát 22. se elévové vydali na dalekou cestu do Děčína, kde to sice nebyla žádná sláva, ale snaha a chuť hrát nechyběla. Poslední sobotu v měsíci se potom uskutečnil neligový turnaj v Liberci, který původně v plánu nebyl, ale jsem za něj rád. Kluci se po katastrofálním čtvrtečním tréninku zvedli, odehráli 4 pěkné a vyrovnané zápasy. Každý z hráčů následně obdržel za svoji kvalitní práci medaili a uznání Blanky Procházkové, hlavní organizátorky turnaje.


http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201412041832_DSCN2328.jpg

Turnaje však nejsou vše a tak nadále trénujeme. Větší část listopadu jsme ještě strávili s vedením míčku všemi možnými i nemožnými způsoby a na úplný závěr jsme se začali věnovat přihrávce. S touto pro florbal naprosto stěžejní dovedností se budeme potýkat mnoho následujících měsíců a pro každého hráče je velice důležité, aby ji ovládal na co nejvyšší možné úrovni.

V soutěžní části nás v prosinci čekají dvě akce, tou první je turnaj v Liberci, který se uskuteční první prosincovou sobotu a den před Ježíškem se odehraje tradiční Mix turnaj.

Na závěr už mi dovolte popřát vám pěkný Advent, bohatého Ježíška a nezapomeňte sledovat mistrovství světa ve florbalu, které se letos koná v kolébce florbalu Švédsku. Svěřenci Radima Cepka a Zdeňka Skružného budou určitě chtít českému divákovi nabídnout atraktivní florbal a navrch přivést jednu z medailí, tak snad se jim to povede.

David KneřPočet komentářů: 34 | Přidat komentář


  Následující zápas

6. kolo Národní ligy

vs.19. října 2019

20:00 SH VŠE Praha

ONLINE

  Florbalový partner


Jak nakupovat se slevou?

ODDÍLOVÁ KARTA

  Kalendář zápasů  STOP DOPING

© TJ Turnov, oddíl florbalu 1998-2019