Muži Muži B Junioři Dorostenci Starší žáci Mladší žáci Elévové Ženy Dorostenky Starší žákyně Mladší žákyně Elévky
  Hlavní menu
Hlavní stránka Oddíl florbalu Historie oddílu Kontakty Rozpis tréninků Jak začít hrát Lékařské prohlídky Ke stažení Oddíl ve FISu Fotogalerie Videokanál Florbal bazar Možnost reklamy
  Mediální partner

  Facebook
TJ Turnov florbal

Nabídka reklamních ploch

Turnovský florbalový oddíl vznikl už v roce 1998 pod názvem 1.JV Vlastibořice. Několik let se muži objevují v nejvyšší regionální lize, připojují se mládežnická družstva a prostor dostává i ženský florbal. Do celostátní soutěže se Turnov dostává v sezoně 2010/2011, kdy muži postupují do divize.

V současnosti hrají muži Národní ligu, třetí nejvyšší soutěž a nově celostátní soutěž okusí také ženy, které postoupily do druhé nejvyšší soutěže, 1.ligy. Turnov má pravidelně přihlášených více než deset soutěžních družstev - v sezoně 2018/2019 je to dvanáct týmů.

Pro další rozvoj klubu, nikoliv pouze pro jeho provoz, je potřeba efektivní financování všech částí oddílu. Rozvoji našeho klubu by vypomohlo doplnění členů realizačních týmů a možnost členy těchto týmů pravidelně a kvalitně vzdělávat. Prostory pro trénování jsou omezené v celém Turnově a jejich nedostatek velmi ovlivňuje časy trénování, především mládeže.

Prioritou pro oddíl je kvalitní práce s mládeží, které mimo sportovních dovedností předáváme i pozitivní vztah ke sportu a pohybu obecně, což dokazuje i účast řady našich mladých hráčů na regionálních reprezentačních výběrech. Rovněž se snažíme o vytvoření kvalitního sportovního zázemí všem členům klubu.

Sponzorské balíčky

Všechny stupně v sobě automaticky obsahují i stupeň Basic.

1. Stupeň Basic

 • Od 10 000 Kč
 • Nabízíme prezentaci na webu a facebookovém profilu oddílu
 • Logo firmy na zápasovém bulletinu mužského a ženského “A” týmu
 • Zvýhodněná cena za mantinel (2000 Kč/rok)
 • Newslettery – klubové aktuality budeme zasílat prostřednictvím e-mailu jednou za dva měsíce (5x za sezonu)

2. Stupeň Kids

 • Od 20 000 Kč
 • 70% darované částky půjde na mládež, zbylých 30% použije oddíl na potřeby ostatních družstev

3. Stupeň Partner

 • Od 30 000 Kč
 • Jeden mantinel pro Vaší reklamu
 • Název společnosti jako součást názvu mládežnického soutěžního družstva (dle výběru sponzora)
 • Reklama na dresech mládežnického družstva a jednoho z elitních družstev

4. Stupeň General

 • Od 50 000 Kč
 • Maximálně dva generální partneři na jednu sezónu
 • Dva mantinely pro Vaši reklamu
 • Reklamy na dresech dvou elitních turnovských družstev
 • Název společnosti jako součást názvu jednoho z elitních družstev (ženy/muži)

Stupně se dají různě modifikovat ke spokojenosti obou stran. Pokud máte konkrétní přání, na co mají být použity vaše peníze, neváhejte nás kontaktovat!

Mantinely

Rozměr polepeného mantinelu je 200 x 50 cm. Náklady na výrobu samolepky hradí sponzor, přípravu však pomůže zařídit TJ Turnov florbal. Při poškození mantinelu během sezony zjedná opravu na vlastní náklady TJ Turnov florbal. Samolepka je na aktuální sezonu.

Dresy

Vaši reklamu je možné umístit také na dresy, a to jak pánské (viz. foto), tak i dámské (foto aktuálně není k dispozici). Reklama může být umístěna v kterékoliv části dresu, včetně kraťasů. Umístění a velikost reklamy se odvíjí od stupně sponzorského balíčku a individuální domluvy. Náklady na výrobu potisku hradí sponzor, přípravu však pomůže zařídit TJ Turnov florbal. Potisk u elitních týmů je na dvě sezony* u mládeže jsou reklamy až do výměny dresů.

* TJ Turnov florbal si vyhrazuje právo na změnu

Doufáme, že Vás naše nabídka osloví a navážeme vzájemnou spolupráci.

Radim Kolomazník
TJ TURNOV FLORBAL
e-mail: kolomaznik@florbalturnov.cz
mob.: 777 126 883


  Soustředění 2019  Florbalový partner


Jak nakupovat se slevou?

ODDÍLOVÁ KARTA

  Kalendář zápasů  STOP DOPING

© TJ Turnov, oddíl florbalu 1998-2019

jordans retro 13, cheap nfl jerseys cheap jordans for sale, foamposites For Sale, cheap soccer jerseys, Cheap jordans for sale, Cheap Air Jordan 13 Low, cheap jordan 12, Canada Goose sale,