Muži Muži B Junioři Dorostenci Starší žáci Mladší žáci Elévové Ženy Juniorky Dorostenky Žákyně Mladší žákyně Elévky
  Hlavní menu
Hlavní stránka O klubu Historie klubu Kontakty Rozpis tréninků Jak začít hrát Zápasový program Lékařské prohlídky Ke stažení Klub ve FISu Fotogalerie Videokanál Florbal bazar Možnost reklamy
  Mediální partner

  Facebook
TJ Turnov florbal

Nabídka reklamních ploch


Vážení sportovní přátelé,

obracíme se na Vás se zajímavou nabídkou prezentace Vaší firmy. Na úvod nám dovolte krátké seznámení s naším klubem. Turnovský florbalový klub byl založen v roce 1998 pod tehdejším názvem 1.JV Vlastibořice a od svého vzniku se rozrostl do dnešních osmi soutěžních družstev, ve kterých aktivně sportuje téměř 300 sportovců v kategoriích mužů, žen, juniorů, žáků, elévů a žákyň.

V sezóně 2016/2017 se mužský tým, po své loňské účasti v semifinále play off, znovu představí v Národní lize, tedy ve třetí nejvyšší soutěži v ČR. V nejvyšší soutěži bude mít oddíl své zastoupení díky juniorkám. V regionálních soutěžích, v rámci dvojkraje Ústecko - Libereckého, se objeví celky mužů B, dorostenců, starších žáků, mladších žáků, elévů, žen, dorostenek, starších a mladších žákyň. Kromě ligových soutěží jsou turnovské celky k vidění i na řadě významných turnajů často i s mezinárodní účastí. Pravidelně se tým Turnova účastní Poháru České Pojišťovny. Již osm let pořádáme v srpnu florbalové soustředění pro mládež, kterého se v roce 2016 účastnilo přes padesát dětí.

Naším hlavním cílem je dobrá práce s mládeží, což dokazuje i účast řady našich mladých hráčů na regionálních reprezentačních výběrech. Rovněž se snažíme o vytvoření kvalitního sportovního zázemí všem členům klubu.

Nabízíme Vám zviditelnění Vaší firmy na hracích mantinelech za těchto podmínek:

  • Reklama bude na mantinelech umístěna na dobu tří let.
  • Ceny reklamních ploch:
    • 2x0,5 m - 4000,-
    • 1x0,5 m - 3000,-
  • Ceny jsou včetně pořizovacích nákladů na výrobu reklamy.
  • Poškozený mantinel s reklamou opraví florbalový oddíl TJ Turnov na vlastní náklady.
  • Kromě domácích zápasů turnovských týmů jsou mantinely zapůjčovány i do okolních měst a jsou v přímém kontaktu s diváky a hráči. Každý měsíc uvidí Vaši reklamu, díky tréninkům, ligovým zápasům a školním akcím přes 1000 lidí.

Doufáme, že Vás naše nabídka osloví a navážeme vzájemnou spolupráci.

Radim Kolomazník
TJ TURNOV FLORBAL
e-mail: kolomaznik@florbalturnov.cz
mob.: 777 126 883


  Soustředění 2018  ODDÍLOVÉ SLEVY


Jak nakupovat se slevou?

ODDÍLOVÁ KARTA

  Kalendář zápasů  STOP DOPING

© TJ Turnov, oddíl florbalu 1998-2018

jordans retro 13, cheap nfl jerseys cheap jordans for sale, foamposites For Sale, cheap soccer jerseys, Cheap jordans for sale, Cheap Air Jordan 13 Low, cheap jordan 12, Canada Goose sale,