Muži Muži B Junioři Dorostenci Starší žáci Mladší žáci Elévové Ženy Dorostenky Starší žákyně Mladší žákyně Elévky
  Hlavní menu
Hlavní stránka Oddíl florbalu Historie oddílu Kontakty Rozpis tréninků Jak začít hrát Lékařské prohlídky Ke stažení Oddíl ve FISu Fotogalerie Videokanál Florbal bazar Možnost reklamy
  Mediální partner

  Facebook
TJ Turnov florbal

Jak začít hrát florbal

Florbal se v současné době stává jedním z nejpopulárnějších sportů a to zejména u dětí, které se s tímto mladým sportem nejčastěji potkávají v rámci tělesné výchovy na školách. Florbalu se po celém světě úspěšně věnují dívky i chlapci. Pro nadcházející sezónu 2018/2019 přijímáme nové hráče a hráčky pro doplnění soutěžních týmů MLADŠÍCH ŽÁKŮ, ELÉVŮ, PŘÍPRAVKY, ŽÁKYŇ a ELÉVEK tedy děti ročníků narození 2011 - 2007.


CO JE NA FLORBAL POTŘEBA: Především florbalová hůl správné délky a kvalitní sálová obuv. Na tréninky dále triko, kraťasy a dostatek pití. Tím výčet nutných věcí na florbal končí a je tak zřejmé, že se jedná o nenákladný sport. Florbalovou hůl či brankářskou výstroj samozřejmě na první tréninky či zápasy zapůjčíme.

TRÉNINKY: Tréninky dětí probíhají zpravidla 2x týdně v turnovských sportovních halách. Pro jejich aktuální termíny nás neváhejte kontaktovat a osobně některý z nich navštívit.


NÁPLŇ TRÉNINKŮ: Tréninky mají za cíl zábavnou formou děti naučit nejen základům florbalu, ale i rozvíjet jejich sportovní všestrannost, týmovou spolupráci a dodržovaní pravidel fair play.

JAK ZAČÍT HRÁT: Stačí přijít na jeden z tréninků, kde si můžeš florbal vyzkoušet a přihlásit se.


KONTAKTY: Pro další informace kontaktujte koordinátora náborů:
Daniel Bursa, tel.: 725 324 993 e-mail: danielbursa93@gmail.com  Soustředění 2020  Florbalový partner


Jak nakupovat se slevou?

ODDÍLOVÁ KARTA

  STOP DOPING

© TJ Turnov, oddíl florbalu 1998-2019

jordans retro 13, cheap nfl jerseys cheap jordans for sale, foamposites For Sale, cheap soccer jerseys, Cheap jordans for sale, Cheap Air Jordan 13 Low, cheap jordan 12, Canada Goose sale,